« دانلود کتاب سرگذشت حاجی بابای اصفهانی | トップページ | ترفند های جالب در استفاده از مترجم گوگل »

2019年9月16日 (月)

دانلود سریال مانکن

خلاصه داستان سریال مانکن

در خلاصه داستان سریال مانکن می شود گفت که یک داستان عاشقانه اجتماعی است که به گونه ای در جامعه به تصویر کشیده شده است ، محوریت اصلی سریال مانکن عاشقانه و خانوادگی است داستان سریال طوری هست که برای قهرمان های اصلی سریال مشکلاتی بوجود می آید که همه شرایط برای مانکن شدن آنها فراهم می شود.

شعار سریال مانکن این است که همیشه عشق های بزرگ و زیبا ، دشمنان بزرگ و مخوف داشته اند.

بنا بر ادعاهایی که شده بود خیلی ها بر اساس نام سریال که مانکن است میگفتند که این سریال در قالب دنیای مدلینگ ساخته شده است که بابک کایدان نویسنده سریال مانکن اخیرا مطرح کرده است که سریال مانکن هیچ گونه ارتباطی با فضای مدلینگ ندارد.

بابک کایدان در این باره اینطور گفت که : در ابتدا قرار بود نام این سریال سایه های بلند باشد که به ایهام های زیادی داشت اما همانطور که می دانیم مانکن نماد زیبایی های ظاهری و تو خالی است مانکن یک انسان پلاستیکی است و نمادشبه انسان است که قلب و روح ندارد و می تواند فریبنده باشد.

 

اسامی بازیگران سریال مانکن

همونطور که اشاره کردیم سریال مانکن بسیاری از ستارگان بازیگری را در اختیار دارد که به زندگی شخصی و هنری آنها اشاره ای خواهیم داشت.

محمدرضا فروتن

محمد رضا فروتن متولد سال ۱۳۴۷ در تهران می باشد.

محمد رضا فروتن موفق به دریافت مدرک دکترای روان شناسی سلامت در دانشگاه آزاد شده است ، فروتن در سریال سرنخ یک بازی بسیار تاثیر گذار از خود نشان داد که به واسطه همان نقش بود که از طرف مسعود کیمیایی پیشنهاد بازی به او داده شد ، شهرت اصلی فروتن به بازی در فیلم های مرسدس و اعتراض بر می گردد.

محمد رضا فروتن برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم قرمز از هفدهمین جشنواره فیلم فجر و برای فیلم شب یلدا از پنجمین جشنواره خانه سینما شده است.

محمد رضا فروتن در زمینه تلویزیون هم کار هایی موفق دارد که از مهمترین آنها می توان به از یاد رفته اشاره کرد ، فروتن به غیر از سریال مانکن قرار است در سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی هم ایفای نقش کند ولی در حال حاضر سریال مانکن اولین تجربه او در سریال های شبکه نمایش خانگی محسوب می شود.

محمد رضا فروتن در زمینه موسیقی نیز فعالیت دارد و آثار موفقی در کارنامه موسیقی خود ثبت کرده است که از آنها می توان به آهنگ فیلم متروبل به کارگردانی مسعود کیمیایی و آلبوم می فهممت با ترانه زنده افشین یداللهی ، آهنگسازی بابک زرین و تنظیم مشترک سیروان خسروی ، بابک زرین ، امیر میلاد نیکزاد و رضا تاج بخش ، اشاره کرد.

« دانلود کتاب سرگذشت حاجی بابای اصفهانی | トップページ | ترفند های جالب در استفاده از مترجم گوگل »

コメント

この記事へのコメントは終了しました。