« رپورتاژ آگهی چیست؟ | トップページ | پنل پیامک رایگان چیست »

2020年10月16日 (金)

اصول پیشرفته طراحی سایت

جستجوی صوتی یک فناوری جدید است که به شما امکان می دهد با استفاده از پیام های صوتی ، چیزها را به صورت آنلاین جستجو کنید. اگرچه حدود سال است که می گذرد ، اما استفاده از آن اخیراً صورت گرفته است. تخمین زده می شود که استفاده از صدا تا سال برسد. کسب و کار خود را در دنیای صوتی اول که به سرعت در حال نزدیک شدن است در طراحی سایت قرار دهید تصویب تلفن های هوشمند بسیار زیاد شده است.
بنابراین منجر به تغییرات چشمگیر در چشم انداز جستجو می شود. ما با توجه به جستجوها به سرعت وارد دنیای صوتی اول در طراحی سایت می شویم. علاوه بر این ، هنگامی که مشاغل سیستم عامل های تجارت الکترونیکی را در رده های مختلف قرار می دهند ، شما چاره ای ندارید تا با بهینه سازی مطالب سایت ساز و سایر موارد خود ایمن بازی کنید تا از زمان های متغیر همگام باشید. تقلا برای تعداد محدودی از مشتریان واقعی است.

طراحی سایت هدفمند

با افزایش استفاده از صدا برای جستجو ، باید شغل خود را با نیازهای جستجوی صوتی فعلی و آینده تطبیق دهید. این بدان معناست که شما باید یک استراتژی در طراحی سایت تدوین کنید. شما باید کلمات کلیدی مورد نیاز ، محتوای موجود و نیازهای آینده خود را ارزیابی کنید. سپس باید محتوای جدید در طراحی سایت تولید کنید و شما نمی خواهید تکه پای را از دست بدهید. بنابراین چگونه می توانید جستجوی صوتی و فناوری پوشیدنی را به دست آورید.
تا یک مزیت رقابتی نسبت به مشتریان در طراحی سایت خود بدست آورید لیست آنلاین در طراحی سایت اگر یک مشاغل محلی باشید ، این برای شما خوب است. اما اگر نیستید ، می توانید از این یکی بگذرید. اگر محلی هستید ، یکی از راههای آماده سازی برای جستجوی صوتی ، اطمینان از لیست آنلاین بودن شماست. برای یک ، اگر شما در حال فروش محصولات تکنولوژی پوشیدنی در طراحی سایت هستید ، می دانید که اندازه نمایشگر آنها محدود است.

کلمات کلیدی در طراحی سایت

به یاد داشته باشید که مشتریان شما از جستجوی صوتی استفاده می کنند و نه از کلمات کلیدی. این بدان معناست که شما به دلیل ماهیت ارتباطات انسانی باید با افزایش طول کلمه کلیدی در طراحی سایت مقابله کنید. بنابراین به جای هدف قرار دادن یک کلمه کلیدی مانند کیک تولد آناناس ، شما باید روی چیزهایی مثل آیا از فروشندگان معتبر کیک های تولد آناناس اطلاع دارید استفاده کنید. صدا در ارائه گزینه های نتایج شما نیست بلکه شما را به سمت طراحی سایت هدایت می کند.
عمل محصول اگر هنوز در مورد آن گیر ندارید می توانید در نرم افزار سئو خوب سرمایه گذاری کنید تا به محدود کردن رشته های خاص کلمات کلیدی برای طراحی سایت خود کمک کنید. برخلاف نتایج جستجوی متن گوگل ، دستیاران نمی توانند نتایج جستجو را به خصوص برای مشاغل محلی نشان دهند. در عوض ، آنها ابتدا لیست های تجاری را نشان می دهند. خوب ، در مرحله شما طراحی سایت خود را بهینه نمی کنید.

جستجوی محلی در طراحی سایت

بعد از اینکه لیست های محلی خود را انجام دادید و محتوای محلی را تهیه کردید ، باید لیست و محتوای خود را برای جستجوی محلی را در طراحی سایت بهینه کنید. اکثر جستجوهای صوتی اطلاعات مربوط به سرعتهایی را که شخص باید بازدید کند را هدف قرار می دهد. به عنوان مثال ، این می تواند در مورد بهترین مکان ها برای خرید مواد غذایی سریع در نیوجرسی یا شاید مکان های فست فود در نیوجرسی در طراحی سایت باشد.
علاوه بر این ، تلفن های هوشمند از دستیاران صوتی در طراحی سایت استفاده می کنند. برای مثال ، دستیار گوگل برای اندروید و سیری برای دستگاه های اپل نحوه بهینه سازی طراحی سایت کاهش زمان بارگیری صفحه در طراحی سایت هر سئو هوشمند می داند که سرعت بارگیری صفحه یکی از مهمترین عوامل رتبه بندی در آنجا است. و با افزایش مقدار محتوای دیجیتالی از جمله صدا به صورت آنلاین ، سریعتر بار تبلیغ در گوگل طراحی سایت شما یک عامل تعیین کننده رتبه در آینده خواهد بود.

استفاده از سئو در طراحی سایت

در حالی که استفاده از کلمات کلیدی با دم بلند به اندازه گذشته مورد محبوبیت نیست ، این یکی از راه های مناسب برای بهینه سازی طراحی سایت شما برای جستجوی صوتی است. دو دلیل اصلی وجود دارد که چرا مانند جذابیت کار می کند. یکی این که ، جستجوی صوتی از طریق متن قابل توجهی طولانی تر انجام می شود. در مرحله دوم ، دستیاران هوشمند برای ارائه پاسخهای شبیه به پاسخ برای تمام نمایش داده شدگان ما طراحی شده اند.
در نتیجه ، استفاده از سئو با دم بلند به ما کمک می کند تا قطعات قطعه برجسته را بهینه کنیم. در نتیجه ، همیشه شما را مستقیماً به بالای نتایج جستجو در طراحی سایت ارسال می کند. طبق مطالعه ای که توسط بکینکو انجام شده است ، طراحی سایت هایی که قطعات ساده و به راحتی قابل هضم از محتوا دارند ، در صفحات اول ها بهتر رتبه بندی می کنند. در همین مطالعه همچنین مشخص شد که گوگل و به طور پیشرفته ، موتورهای جستجو صفحات طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن را با زمان بارگذاری پایین طرفداری می کند.

افزایش تولید محتوای محلی در طراحی سایت

تعداد زیادی جستجوی صوتی برای محتوای محلی است. با تولید محتوای محلی مناسب که نیازهای محلی افراد شما را برآورده می کند ، به پیشرفت سئوی قیمت طراحی سایت شما برای جستجوی صوتی و فناوری پوشیدنی می رود. اما ، برای تولید محتوای محلی لازم نیست کسب و کار شما محلی باشد. شما همچنین می توانید مقدار زیادی از محتوای محلی را بشویید که علیرغم موقعیت مکانی شما به ایجاد ترافیک بیشتر در تجارت طراحی سایت شما کمک می کند.
سوالات مخاطبان خود را در طراحی سایت هدف قرار دهید بیشتر جستجوهای صوتی در قالب سؤال است. به سؤالاتی که افراد به الکسا ، سیری یا دستیار گوگل می گویند در طراحی سایت فکر کنید. همه آنها در قالب سؤال هستند. به عنوان مثال چگونه باید سگ خود را حمام کنم چنین سؤالاتی همیشه مطمئن شوید که از محتوای مناسب متناسب با اقدامات مخاطبان خود در طراحی سایت برخوردار هستید. تولید محتوای دوستانه در طراحی سایت همیشه اطمینان حاصل کنید.

 

« رپورتاژ آگهی چیست؟ | トップページ | پنل پیامک رایگان چیست »

コメント

この記事へのコメントは終了しました。