« چگونه وارد بورس شویم؟ | トップページ

2021年1月 9日 (土)

تفاوت مداد رنگی پلی کروم با معمولی چیست؟

مداد رنگی پلی کروم فابر کاستل

امروزه مدادرنگی‌های پلی کروم انتخاب اول اکثر هنرمندان و هنرجویان می‌باشد. این‌سری از مدادرنگی‌های کمپانی فابرکاستل در سرتاسر دنیا از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و می‌تواند تمامی نیازهای هنرمندان نقاشی با مدادرنگی را به بهترین شکل جوابگو باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با ویژگی‌های منحصر بفرد این سری مدادرنگی و همچنین تفاوت و تمایزهای آن با سایر مدادرنگی‌ها آشنا کنیم. عده‌ی زیادی از هنرجویان برای خرید مدادرنگی مناسب خود انتظاراتی داشته و با توجه به قیمت بالاتر مدادرنگی‌های پلی کروم فابرکاستل مایلند تفاوتهای این‌سری مدادرنگی با سایر مدادرنگی‌هایی که می‌توانند انتخاب کنند را بدانند.  پس تا انتها با ما همراه باشید.

کمپانی فابرکاستل قدیمی‌ترین مجموعه تولید مدادرنگی در جهان می‌باشد. این کمپانی حاصل بیش از ۲۵۰ سال سابقه و تحقیق و توسعه در صنعت مدادرنگی را در مدادرنگی‌های سری پلی‌کروم خود جمع آوری کرده است. مداد رنگی های پلی کروم فابر کاستل از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه و تخصصی ترین روشهای تولید مداد رنگی بهره برده اند. حال قصد داریم شما را با ویژگیهای منحصر بفرد این سری مداد رنگی آشنا کنیم. البته بعضی از ویژگیهای مورد اشاره در مداد رنگی های سری کلاسیک فابر کاستل هم در درجات پایینتری وجود دارد که در ادامه به آن اشاره می کنیم. مغز مداد رنگی های پلی کروم از مرغوبترین رنگدانه ها ساخته شده است. بافت نرم نوک این مداد رنگی ها حالتی شبیه پاستل روغنی داشته و برای اجرای تکنیک های نقاشی از قبیل هاشور زدن، محو کردن و سایه روشن بسیار ایده آل می باشد.

نوک مرغوب این مداد رنگی هنگام کشیدن انواع خطوط با ضخامت های مختلف و همچنین ایجاد سایه روشن، چه ملایم و چه شدید و پر کنتراست بسیار خوب و حرفه ای عمل می کند. در تکنیکهای سایه پردازی خطوطی که با مداد رنگی پلی کروم روی هم ایجاد می شوند، این قابلیت رو دارند تا کاملا محو شوند تا رنگ آمیزی اثری پیوسته به نظر بیاید. همچنین می توان درجات تیرگی-روشنایی و حجم ها را با کنترل هر چه تمام تر این ابزار قدرتمند نقاشی ایجاد کرد. همچنین برای بهترین اجرای تکنیک خراش، شیار اندازی، و شیوه سفید کردن، مداد رنگی پلی کروم کاملا ایده آل عمل می کند. از دیگر تفاوتهای مداد رنگی پلی کروم با سایر مداد رنگی ها، عملکرد بسیار مناسب هنگام اضافه کردن لایه های متعدد رنگ می باشد. با کمک مداد رنگی پلی کروم می توانید به راحتی هر چه تمام تر با اضافه کردن لایه های رنگ روی یکدیگر به عمق رنگ مدنظرتان رسیده و نگران خراب شدن لایه های پایین تر نباشید. با استفاده از این سری مدادرنگی می‌توانید به راحتی تا ۸ رنگ و گاهی تا ۱۲ رنگ را به صورت لایه لایه روی هم قرار دهید و حجم و کنتراست رنگ موردنظر خود را ایجاد کنید. همچنین قادر خواهید بود با بهره‌گیری از نوک و پهنای مداد رنگی‌های پلی‌کروم و کم و زیاد کردن فشار دست عمق و تیرگی رنگ مورد نظر خود را شکل دهید.

منبع : سایت ایران فابر کاستل

« چگونه وارد بورس شویم؟ | トップページ

コメント

この記事へのコメントは終了しました。